منوی دسته بندی
PRP تراپی برای کانتورینگ

PRP تراپی برای کانتورینگ

PRP تراپی برای کانتورینگ

در مقالات قبلی، ما به طور گسترده در مورد درمان PRP (پلاسمای غنی از پلاکت) و اینکه چگونه می تواند یک استراتژی درمانی مفید برای آسیب های متعدد و شرایط دژنراتیو باشد، صحبت کرده ایم. اما PRP را می توان برای اهداف کانتورینگ بدن نیز استفاده کرد. این همان چیزی است که ما با این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. چگونه می توان از تزریق PRP برای کانتور استفاده کرد.

PRP چگونه کار می کند؟

درمان با پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) یک تکنیک پزشکی ترمیمی است که از پلاسمای خون خود بیمار برای تشویق رشد و بازسازی طبیعی استفاده می کند. این درمان بدین صورت عمل می کند که ابتدا قسمت کوچکی از خون بیمار گرفته می شود ، سپس آن را از یک سانتریفیوژ می گذرانند تا پلاسمای غنی از پلاکت را جدا کند. سپس محلول PRP دوباره به بدن بیمار تزریق می شود. این پلاسما بلافاصله برای ترمیم بافت های آسیب دیده بدن وارد کار می شود.

کانتورینگ با پی آر پی

کانتورینگ با پی آر پی

اول از همه، منظور از کانتورینگ چیست؟ کانتورینگ بدن فرآیند تغییر شکل و بازسازی نواحی خاصی از بدن است. جراحی پلاستیک شاید معروف ترین نمونه کانتورینگ بدن باشد. با این حال، تزریق PRP یک روش کانتورینگ را ارائه می دهد که کاملا طبیعی، بدون درد و بسیار کمتر تهاجمی نسبت به روش های جراحی پلاستیک است. با استفاده از همان روش های بازسازی بافت، PRP می تواند یک روش فوق العاده برای کانتور کردن نواحی خاص بدن باشد، از جمله:

  • صورت
  • سینه ها
  • مو
  • دستگاه تناسلی

روش‌های ترمیمی مانند PRP جایگزین‌های عالی برای جراحی پلاستیک برای بیمارانی هستند که به دنبال کمک به کانتورینگ بدن هستند.

کانتورینگ PRP در کلینیک دکتر سارا کاویانی

کلینیک پزشکی ورزشی دکتر سارا کاویانی واقع در کرج خدمات کانتورینگ با استفاده از PRP به بیماران و مراجعین عزیز را ارائه می دهد. جهت دریافت مشاوره و نوبت مراجعه با شماره ۰۹۰۱۴۷۹۱۶۰۰ تماس و هماهنگی فرمایید .

آیا این نوشته برایتان مفید بود؟

دکتر سارا کاویانی
Call Now Button